O Business lize

Jak to celé funguje?

Jedno kolo ligy trvá 2 měsíce. Na začátku vám náhodně vylosujeme 4 členy Business ligy, kteří jsou na stejné výkonnostní úrovni jako vy. S každým z nich se utkáte, takže po skončení jednoho kola budete mít odehrané 4 zápasy – pokaždé s jiným soupeřem. Zápasy si můžete odehrát kdykoliv a kdekoliv Vám to vzájemně vyhovuje v rámci Prahy.

Jestliže si zvolíte základní členství, tréninkové i „ostré“ zápasy si v rámci všech sportů domlouváte sami (snadno, přímo na tomto webu). V případě, že času opravdu nemáte nazbyt, vyberte si raději prémiové členství. Díky němu za vás vše zorganizujeme a pohlídáme termíny. Vám stačí jen namasírovat svaly, nahodit úsměv a přijít si dát trochu do těla.

Každý měsíc pro vás i ostatní členy pořádáme společnou zábavu (např. motokáry, paintball nebo bowling), kde se navzájem seznámíte se sportovními nadšenci ze všech lig. Vzhledem k tomu, že kromě lásky ke hře vás často spojuje i zaměření na management a obchod, jeden večer na dokončení rozhovoru většinou nestačí. V tom případě neváhejte a domluvte si prostřednictvím našeho webu třeba společný oběd.

Po každém kole ligy se znovu přihlásíte a celý proces se opakuje. V případě, že vám plány na účast v novém kole ligy překazí nevyhnutelné povinnosti, snadno tak vynecháte a přidáte se zase za 2 měsíce. Každopádně každý půlrok sčítáme nasbírané body a vyhlašujeme vítěze Business ligy. Proto jestli aspirujete na vítězství, raději nevynechávejte.  

Ceny pro zájemce o ligu

  Základní 500 Kč Prémiové 1000 Kč
Zápasy v rámci ligy
ano
ano
Tréninkové zápasy
ano
ano
Společné akce
ano
ano
Společná jídla  
ano
Neomezené zvolení lig  
ano
Plánování zápasů  
ano

Ceny pro nezúčastněné ligy

  Základní 500 Kč
Společná jídla
ano
Společné akce
ano